Velký ohňostroj

Velký ohňostroj je velkolepá ohňostrojná show, která se na dlouhou dobu vryje do paměti všech účastníků Vaší akce. Je vhodný pro zakončení velkých městských slavností, nebo jako Silvestrovský ohňostroj.

V ceně je zahrnut návrh ohňostroje, pyrotechnické efekty, „příprava odpaliště“, odpálení a úklid po ohňostroji. V ohňostroji jsou použity pyrotechnické efekty III. a IV. třídy nebezpečnosti, jako například římské svíce o průměrech do 75mm, kompaktní baterie a kulové pumy o průměru až 150mm! Tento typ ohňostroje se vyznačuje opravdu velkým množstvím použitých efektů, přičemž dosahují výšky až 150m! Návrh ohňostroje je konzultován se zákazníkem, který má hlavní slovo při výběru barev a typu použitých efektů.

Velké ohňostroje nabízíme v cenách od 50 000kč, v délce trvání od 10 do 25 minut v závislosti na typu, výšce a hustotě použitých efektů.

Pozor: Tento typ ohňostroje vyžaduje poměrně důkladnou přípravu, jak z hlediska technického, tak administrativního. Proto je třeba vyřídit Vaši závaznou objednávku co možná nejdříve.

Speciální efekty

Na přání zákazníka jsme schopni připravit řadu speciálních efektů, jako jsou například žhnoucí nápisy a číslice, krátkodobé osvícení velkých prostorů speciálními efekty atd.

Doprovodné akce

Kromě ohňostrojů je pro Vás naše firma schopna zajistit i další zábavný program jako je například vystoupení šermířských skupin, vystoupení orientálních tanečnic atd.