Střední ohňostroj

Za ideální zakončení městských slavností, velkých firemních oslav, či oslav nového roku můžeme považovat ohňostroj střední velikosti.

V ceně je zahrnut návrh ohňostroje, pyrotechnické efekty, příprava odpaliště, odpálení a samozřejmě úklid po ohňostroji. V ohňostroji jsou použity výhradně pyrotechnické efekty III. třídy nebezpečnosti jako například římské svíce větších průměrů, kompaktní baterie a kulové pumy. Efekty v tomto ohňostroji dosahují výšek 50m – 110m. Návrh ohňostroje je konzultován se zákazníkem, který má hlavní slovo při výběru barev a typu použitých efektů.

Střední ohňostroje nabízíme v cenové relaci od 20 000 do 50 000kč, v délce trvání od 8 do 15 minut v závislosti na typu, výšce a hustotě použitých efektů.

Speciální efekty

Na přání zákazníka jsme schopni připravit řadu speciálních efektů, jako jsou například žhnoucí nápisy a číslice, krátkodobé osvícení velkých prostorů speciálními efekty atd.

Doprovodné akce

Kromě ohňostrojů je pro Vás naše firma schopna zajistit i další zábavný program jako je například vystoupení šermířských skupin, vystoupení orientálních tanečnic atd.