Malý ohňostroj

Pod pojmem malý ohňostroj Vám naše firma nabízí realizaci cenově ne příliš nákladného, ale velmi poutavého a profesionálně realizovaného ohňostroje. Tyto ohňostroje doporučujeme zejména jako vyvrcholení menších firemních oslav, svateb, a jiných akcí komornějšího charakteru.

Přípravu a odpálení tohoto ohňostroje pro Vás zajistí profesionál držící průkaz odpalovače ohňostrojů. V ceně ohňostroje je zahrnut návrh ohňostroje, pyrotechnické efekty, příprava odpaliště, odpálení a samozřejmě úklid po ohňostroji. V ohňostroji jsou použity pyrotechnické efekty II. a III. třídy nebezpečnosti, a to zejména kompaktní baterie, dále pak římské svíce větších průměrů a kulové pumy. Návrh ohňostroje je konzultován se zákazníkem, který má hlavní slovo při výběru barev a typu použitých efektů.

Malé ohňostroje nabízíme v cenové relaci od 8000 do 20 000kč v délce trvání od 4 do 10 minut v závislosti na typu, výšce a hustotě použitých efektů.

Speciální efekty

Na přání zákazníka jsme schopni připravit řadu speciálních efektů, jako jsou například žhnoucí nápisy a číslice, krátkodobé osvícení velkých prostorů speciálními efekty atd.

Doprovodné akce

Kromě ohňostrojů je pro Vás naše firma schopna zajistit i další zábavný program jako je například vystoupení šermířských skupin, vystoupení orientálních tanečnic atd.